Přeskočit na obsah

Stacionární kompresory

Pro stacionární provoz navrhneme a dodáme kompletní kompresorovou stanici, která se skládá z vhodně zvoleného typu kompresoru, sušičky vzduchu, filtrů, odlučovače oleje z kondenzátu, vzdušníku, propojovacího tlakového potrubí, vzduchového potrubí přívodu chladícího vzduchu a odvodu teplého vzduchu, včetně jeho využití pro vytápění v zimním období.

01

Mobilní kompresory

Pro mobilní aplikace lze využít kompaktní kompresorové jednotky napájené z elektrické sítě, případně jednotky s vlastním dieselovým agregátem. Tyto jednotky obsahují kompletní technologii kompresorové stanice a lze je použít jako alternativní / záložní zdroje přípravy stlačeného vzduchu, případně jako mobilní kompresorové stanice.

02

After coolery

Pro bezchybný provoz technologie tryskání, případně lakování, zejména v mobilních podmínkách, je potřeba pro technologii zajistit čistý, suchý, stlačený klimatizovaný vzduch. K přípravě vzduchu se za mobilní jednotku zdroje stlačeného vzduchu zapojuje dochlazovací jednotka / after cooler. Dochlazovací jednotky jsme schopni dodat ve velikosti dle objemu zpracovaného stlačeného vzduchu, v provedení ve fixním stojanu, nebo v pojízdném vozíku.

03

S ČÍM VÁM JEŠTĚ POMŮŽEME?