Přeskočit na obsah

O společnosti

Vyvíjíme technologie prvotřídní kvality

Specializujeme se na vývoj, výrobu a dodávku technologie pro povrchové úpravy. Jsme schopni navrhnout a dodat tryskací a lakovací zařízení pro nejrůznější aplikace a průmyslová odvětví. Společně s návrhem a dodávkou technologie provádíme výstavbu kompletních tryskacích boxů, lakoven a kompresorových stanic, včetně dodávky a instalace technologie distribuce a čištění vzduchu. Naše inženýrské oddělení vám navrhne vhodnou technologii přesně podle vašich specifikací a potřeb. Na dodané technologie samozřejmě nabízíme servis a pravidelnou údržbu.

Nabízíme:

  • více než 20leté zkušenosti v boji proti korozi
  • projektování technologií na míru a na klíč
  • zkušenosti s vývojem vlastních technologií
  • odborné poradenství
  • servis a pravidelnou údržbu našich i jiných technologií
  • vlastní vývoj a development
  • zkušenosti s projektováním

 

  • individuální přístup k zákazníkům

Lidé v Corrotech Technology

Tomáš Rucký
jednatel společnosti

Zakladatel společnosti. Kromě každodenního řízení firmy také vypracovává návrhy a specifikace vašich projektů a technické kalkulace. Inspektor FROSIO Level III.

Václav Pecinka
Obchodně technický manažer

Primárně se stará o technické zpracování návrhů, supervize realizací, přípravy nabídek, servisní činnost, dále i návrhy servisních a údržbových plánů a komunikaci s klienty.

Martin Jurnečka
SERVISNÍ A TECHNICKÝ SPECIALISTA

Kromě povinností spojených ze servisem technologií a technického poradenství se stará o vedení projektů v místě určení.

Servis na místě určení

Provádíme servis, údržbu, revize a kontroly, včetně podpory a poradenství u všech dodávaných technologií pro povrchové úpravy. Servis a údržba zařízení je prováděna pravidelně školeným týmem techniků s dlouholetou praxí v oboru. Jsme připraveni realizovat odborná řešení jakéhokoliv problému k zajištění hladkého provozu vaší techniky, včetně dodávky potřebných náhradních dílů. Servisní služby technologií pro povrchové úpravy zajištujeme ze středisek Most, Brno a Ostrava nebo přímo na místě určení dle požadavků zákazníka. Naše vývojové a testovací centrum se nachází v Mostě – Komořanech.